Půjčovna vozidel a přívěsných vozíků

Ne každý v dnešní době si může dovolit vlastnit, servisovat, platit pojistné a starat se o vozidlo, které potřebuje jednou za čas. Musíte někde parkovat, potřebujete garáž, která stojí peníze, případně stát na ulici a riskovat poškození od vandalů a zlodějů, nebo máte jen Váš vůz v opravě a potřebujete dojíždět do zaměstnání.

A proto pro Vás zavádíme novou službu v oblasti půjčování levných osobních vozidel a přívěsného vozíku. Vydali jsme se cestou maximální úspory finančních prostředků pro naše klienty a maximální dostupnosti pro široké spektrum zákazníků. Z tohoto důvodu jsou naše vozy úsporné, levné na provoz i na servis. Prostě obyčejné levné auto, ve kterém na Vás neprší, je v něm teplo a doveze Vás za nejnižší možnou cenu kam potřebujete jen když je třeba.

O náklady spojené s vlastnictvím vozu se podělte s ostatními uživateli a zaplaťte si jen tu část, kterou využijete vůz Vy. My se za tyto příjmy se o vozy postaráme za Vás a budeme je udržovat v dobré kondici, aby Vám co nejlépe sloužily.

Vozy i přívěsný vozík se předává v Prostějově na ulici Průmyslová 1B, areál technických služeb města Prostějova (bývalá Vitana).

Po dohodě je možná doprava zákazníka na místo předání v oblasti Prostějov a do 10km v okolí ZDARMA.

K objednání vozu vyplňte kontaktní formulář, pište e-mail (luda.profik@seznam.cz) nebo rovnou volejte na uvedené telefonní číslo 725 662 006